Privaatsusreeglid


Mis infot ja kuidas me kogume?

Kui kasutad seda veebilehte, kogume sinu kohta teatud infot või andmeid:

  • sinu küsimused, päringud või tagasiside, sh ka sinu meiliaadress, kui saadad meile meili. Kasutame seda infot, et vastata sinu päringutele meie lehe, toodete või millegi muu kohta;
  • sinu IP-aadress (unikaalne aadress, mille järgi tuvastatakse sinu arvuti internetis). Kasutame IP-aadresse, et lehte hõlpsamini hallata. Me ei seo IP-aadresse isikutuvastuseks kasutatava infoga;
  • info selle kohta, millist veebibrauseri versiooni kasutatakse, või mis lehelt jõudsid meie lehele. Selle info põhjal ei ole võimalik sind tuvastada ja seda infot kasutatakse ainult sinu aitamiseks, et pakkuda sel lehel tõhusat teenust. Võime aeg-ajalt meie lehele suunavaid linke sisaldavate kolmandate osapoolte lehtede omanikele või haldajatele anda infot selle kohta, kui paljud kasutajad kasutavad meie lehele jõudmiseks nende lehel olevat linki. Selle info põhjal ei ole võimalik sind tuvastada;
  • info selle kohta, kuidas sa seda lehte kasutad, kasutades küpsiseid ja lehe täägimise tehnikaid, et aidata meil parandada oma lehte ja sinu kasutajakogemust. Lisainfot kasutatud küpsiste kohta leiad meie leheküljelt "Küpsised".


Kuhu sinu andmed lähevad?

Kui võimalik, püüame sinult saadud infot säilitada lokaalselt. Sellegipoolest, osana meie lehe kaudu pakutavatest teenustest võidakse sinult saadud info viia ka Euroopa Majanduspiirkonnast (EEA) väljaspool asuvatesse riikidesse. Näiteks võib see juhtuda siis, kui mõni meie server asub ühes EEA-st väljaspool asuvas Hasbro grupi ettevõttes või kui mõni meie teenusepakkuja asub EEA-st väljaspool asuvas riigis. Võime infot jagada ka oma grupi kõikjal maailmas asuvate ettevõtete vahel. Kui soovid saada meie grupi teiste ettevõtete kontaktandmeid, palun võta meiega ühendust. Hasbro korporatiivinfo leiad siit. Neis riikides ei pruugi olla EEA-ga sarnased andmekaitseseadused. Kui me viime sinu info sel moel EEA-st välja, võtame sobivad meetmed tagamaks, et sinuga seotud mis tahes isikuandmed oleksid ka edaspidi adekvaatselt kaitstud.

Peale siinsetes reeglites viidatud info avalikuks tegemisele ei avalda me sinu loata mis tahes isikuandmeid, välja arvatud juhtudel, kui meil on selleks seadusest tulenev õigus või kohustus (nt kui peame seda tegema kohtu käsul või pettuse või muu kuriteo ärahoidmiseks).
 

Siinsete reeglite muutmine

Aeg-ajalt võivad Hasbro veebilehe parandustega seoses perioodiliselt muutuda ka siinsed privaatsusreeglid. Palun jälgi, et loeksid siinseid privaatsusreegleid regulaarselt uuesti, et muudatustega kursis olla. Kui muudame oma privaatsusreegleid, postitame need muudatused siinsele lehele, et oleksid alati teadlik, mis infot me kogume, kuidas me seda kasutame ja mis tingimustel seda avaldame.
 

Turvalisus

Internet ei ole turvaline meedium. Et paremini kaitsta sinu isikuandmeid loata ligipääsu ja sobimatu kasutuse eest, oleme rakendanud tehnoloogiat ja reegleid, sh krüpteerime sinu andmed, kui neid siinselt lehelt mujale liigutatakse, et hoida paremini nende turvalisust. Kuna järjest tuleb saadavale uut tehnoloogiat, vaatame oma turvameetmeid pidevalt üle ja vajaduse korral uuendame neid.
 

Kolmandate osapoolte kodulehed

Me ei saa vastutada teiste kodulehtede privaatsusreeglite ja -tegevuste eest, isegi kui liigud neile meie lehel olevate linkide kaudu, ning soovitame sul lugeda iga külastatava lehe reegleid.

Samuti, kui oled meie lehele tulnud kolmanda osapoole lehel oleva lingi kaudu, ei saa me vastutada selle kolmanda osapoole lehe omanike või haldajate privaatsusreeglite ja -tegevuste eest ning soovitame sul lugeda selle kolmanda osapoole lehe reegleid ja võtta murede või küsimuste korral ühendust selle omaniku või haldajaga.
 

Kuidas saan teiega privaatsuse teemadel ühendust võtta?

Kui sul on oma infoga seoses mis tahes päringuid, palun võta meiega ühendust allolevatel kontaktandmetel. Sul on õigus küsida meilt koopiat meil sinu kohta hoitava info kohta.


HASBRO DEUTSCHLAND GmbH
Kontakt: Dreieich Plaza 2A
D-63303 Dreieich
Tel + 49 6103 3011 0
Faks + 49 6103 3011 199